icona o-skole

Konzultační hodiny metodika prevence

Úterý  14:00 – 14:30

METODIK PREVENCE

Mgr. Petra Dřímalová - 1. stupeň (mail: petra.drimalova@zsslovan.cz)

Mgr. Olga Letková - 2. stupeň (mail: olga.letkova@zsslovan.cz)

Konzultace lze dohodnout individuálně mimo uvedený čas na telefonu.

Školní preventivní strategie 2024 - 2029

Minimální preventivní program 2019/2020

Vážení rodiče,

naše škola je příznivě hodnocena jak rodičovskou veřejností, tak i Českou školní inspekcí. Velmi si toho vážíme. Nicméně i ta nejlepší škola není zcela imunní proti výskytu šikanování. Proto chceme být připraveni zachytit případné ubližování silnějších slabším hned v počátku a účinně takové bezpráví zastavit. S tímto záměrem jsme vytvořili školní program proti šikanování.

Jeho důležitou součástí je spolupráce nás pedagogů s Vámi - rodiči. Prosíme Vás proto o pomoc. Kdybyste měli podezření či dokonce jistotu, že je Vašemu dítěti ubližováno, bezprostředně se na nás obraťte (na třídního učitele, školního metodika prevence, výchovného poradce, či ředitele.) Využít lze také schránku důvěry, která je k dispozici na webových stránkách školy. Vaši informaci budeme brát velmi vážně a situaci budeme odborně a bezpečně řešit.

Program proti šikanování

Krizová linka prevence