Základní škola
Slovan Kroměříž


icona aktualit

Aktuality

Potvrzování žádosti o ošetřovné při pěči o dítě do 10 (13) let

29. 3. 2020

Potvrzování žádosti o ošetřovné při pěči o dítě do 10 (13) let z důvodu uzavření školského zařízení budou potvrzovány elektronicky. Komunikace bude probíhat přes mail.

Zobrazit

Upozornění pro rodiče i žáky

24. 3. 2020

Díky zvýšené aktivitě školních mailových schránek jednotlivých vyučujících, kteří vám zasílají úkoly pro domácí připravu žáků, mohou vaše mailové schránky vyhodnocovat maily od vyučujích jako tzv. "spamy". Prosím nastavte si ve svých mailových schránkách, aby tomu tak nebylo. Případně je nutné  kontrolovat složku "SPAMY" ve své mailové schránce.

 

Zobrazit

Dotazy k učivu

24. 3. 2020

Vážení rodiče,

emailové adresy na jednotlivé učitele najdete v sekci kontakty na www stránkách školy, proto se neváhejte obracet přímo na ně, pokud máte problémy či nejasnosti v zadané práci. Vedení školy Vaše připomínky postupuje učitelům, ale zároveň zajišťuje spoustu dalších činností. Vašim přímým dotazem ke konkrétnímu učiteli se dočkáte rychlejší reakce a přesnější odpovědi.

Děkujeme za pochopení.

 

Zobrazit

Školství pomáhá zdravotnictví

22. 3. 2020

Vzhledem k současné situaci spojené s rozšířením virového onemocnění, se část učitelského sboru ZŠ Slovan zapojila do šití ochranný roušek. Tyto ochranné roušky byly a jsou postupně dodávány do organizací, jako jsou například KHS Kroměříž, kroměřížská nemocnice, městský úřad Kroměříž, Sociální služby a podobně.

Zobrazit

Informace k mimořádnému uzavření školy - průběžně doplňované

10. 3. 2020

Aktualizace 21. 3. 2020

Vážení rodiče, 

Pokud by měl někdo z žáků zájem o "skype konzultace" se školním psychologem panem Josefem Mižigarem, je možné se domluvit na mailové adrese: psycholog@zsslovan.cz

Zobrazit

Lyžařský kurz "Běžky"

2. 3. 2020

Dne 3. února 2020 jsme se my, žáci 8. B a některé dívky z 8. A a 8. E, vydali na běžkařský kurz. Vyjížděli jsme z nádraží brzy ráno. Cesta vlakem i autobusem byla velmi pohodlná, protože jsme po většinu času jízdy seděli, zato část cesty pěšky byla o trochu náročnější. Naším dočasným domovem se stala chata Kurzovní. Většina z nás byla mile překvapená pokoji, ve kterých jsme byli těsně před obědem ubytovaní.

Zobrazit
Předchozí Další

logo-dobryandel
logo-msmt
logo-skutecne-zdrava-skola
logo-mestokromeriz
logo-hanacka-slavia


573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry