icona aktualit

Mezinárodní den kuchařů

30. 10. 2019

20. října jsme oslavili Mezinárodní den kuchařů. Tento den patřil všem kuchařům ať už profesionálním nebo těm, které vaření prostě baví. Po celém světě se konaly různé akce spojené s vařením, pečením, smažením a vším, co se kuchyně týče. Je to sváteční den, kdy vzdáváme hold kuchařkám a kuchařům, kteří dělají čest své profesi. Žáci z pátých tříd poděkovali za náročnou práci těm našim kuchařkám, ze Školní jídelny ZŠ Slovan Kroměříž, za nás všechny.

Seznamovací pobyt a sportovní soustředění žáků 6.B a 6.E v Roštíně

4. 10. 2019

Seznamovací pobyty jsou na naší škole nedílnou součástí zahájení školního roku pro nové žáky druhého stupně. Žáci třídy 6.B a 6.E absolvovali tento pobyt za velmi příznivého počasí v obci Roštín na úpatí pohoří Chřiby v termínu 23.-27. září 2019.

Edukativně stimulační skupina

3. 10. 2019

V pondělí 7. 10. v 16 hodin se uskuteční první setkání předškolních dětí, přihlášených do dlouhodobého kurzu Edukativně stimulační skupiny – rozvoj školních dovedností.

Na děti a jejich rodiče se už těší naše školní speciální pedagožka Mgr. Jana Minarčíková.

Předchozí Další

Pondělí 18. 11.

icon-polevka Polévka: Plesnivka

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Vepřová pečeně na rajčatech, jasmínová rýže