icona o-skole

Pronájem prostor školy

Provozní řád školního sportovního areálu

1. Ceny: Po dohodě se správcem areálu (termín a čas)

dlouhodobé pronájmy v kanceláři ekonomky školy: 573 502 242

hřiště - tráva (kopaná) - 1 hod. = 100,- Kč

celé hřiště - tráva (kopaná) + klec (basket, tenis, volejbal) - 1 hod. =160,- Kč

hřiště klec - (basket, tenis, volejbal) - 1 hod. = 60,-  Kč

děti do 15 let - zdarma

osoby nad 15 let- 1 hod. = 10,-  Kč

2. Provozní podmínky:

• všechny osoby pohybující se v areálu sportoviště musí dbát pokynů a příkazů správce
  • sportovní činnost na hřišti je provozována na vlastní nebezpečí
  • uživatelé hřiště musí používat čistou sportovní obuv (na plochu nevstupovat ve znečistěné obuvi). Jsou zakázány kolíkové kopačky, povoleny jsou pouze lisovky.
  • v celém areálu je zakázána jízda na kole, bruslích, koloběžce, skateboardu aj.
  • v prostoru hřiště je zakázáno konzumovat jídlo, alkohol a barevné nápoje (coca-cola, pepsi-cola, kofola apod.)
  • v prostoru hřiště platí absolutní zákaz kouření a vstup se žvýkací gumou
  • za odložené věci (oděv, peníze, telefony, kola apod.) nenese pronajímatel odpovědnost
  • v areálu platí zákaz vodění psů a jiných zvířat
  • jakéhokoliv poškození zařízení hřiště nebo jeho povrchu oznamte okamžitě správci hřiště nebo do kanceláře školy ( pracovní dny 573 502 244 )
  • při svévolném poškození zařízení nebo povrchu hřiště musí účastníci škodu uhradit
  • při nedodržení provozních podmínek bude dotyčným další sportovní činnost bez náhrady zrušena
  • všichni uživatelé hřiště se musí chovat tak, aby nezpůsobili úraz sobě ani ostatním osobám
  • zejména je zakázáno lézt po basketbalových konstrukcích, brankách, sítích a oplocení hřiště.
  • se stojany na volejbal, nohejbal a tenis je nutno zacházet tak, aby nedošlo k úrazu nebo k poškození povrchu hřiště či oplocení.