icona o-skole

Výchova nevýchovou

NEJČASTĚJŠÍ VÝCHOVNÉ PROBLÉMY A JEJICH ŘEŠENÍ

Také jste jako rodiče, učitelé a vychovatelé řešili někdy některý z pěti následujících nejčastějších výchovných problémů?

1. Co dělat, když dítě odmlouvá, vzteká se, staví se na zadní a nedá se s ním domluvit

2. Co když dítě lže, podvádí, ničeho si neváží a působí rodičům velké starosti

3. Jak nastavit jasné hranice, které se budou dodržovat (bez použití biče)

4. Jak se chovat, když mají sourozenci nevraživý vztah a válčí o pozornost

5. Jak být skvělý rodič, který si nehraje na diktátora, ale ani netrpí jako 95% rodičů

Pokud ano, podívejte se na nový projekt staronového přístupu nazvaného netradičně VÝCHOVA NEVÝCHOVOU

Přestože mě termín "nevýchova" trochu dráždí, poté, co jsem se s tímto přístupem seznámila, musím uznat, že Komenský by se z něho určitě radoval.

Pojďme se podívat na to,jak snadno a trvale vyřešit 5 nejčastějších problémů s dětmi...bez křiku, pohlavků a zbytečného pláče.