Základní škola
Slovan Kroměříž


icona o-skole

Projekt OP VK - výzva 57

ZŠ Slovan se zapojila do Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost – výzva číslo 57.

Z této výzvy čerpáme dotace na následující šablony:

 

 • Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy (šablona č. 1).

  Podstatou této šablony je na základě vytváření žákovských výrobků podpořit technické dovednosti žáků, rozvíjet klíčové kompetence žáků v této vzdělávací oblasti a motivovat je k výběru budoucí profesní orientace.

  Získaná částka 200 112,- Kč využita na celkovou rekonstrukci dílny pro práci se dřevem a kovem, tj. na zakoupení 16 nových dílenských stolů se svěráky a nákup nářadí.

 

 • Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů v anglickém/německém/francouzském jazyce s využitím ICT formou blended learning (šablona č. 3)

  V rámci této šablony jsme se rozhodli podpořit snahu 10 pedagogů zejména z prvního stupně o zkvalitnění ústních komunikačních dovedností v anglickém jazyce.

  Získaná částka 65 440,- Kč využita na zakoupení potřebného příslušenství (sluchátek s mikrofonem) k PC, zakoupení ročního přístupu k výukovému sytému umožňujícímu pracovat metodou blended learning pro jednotlivé učitele a služby lektora anglického jazyka.

   

 • Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností žáků v anglickém/německém/francouzském jazyce formou blended learning (šablona č. 3)

  V rámci této šablony jsme se rozhodli otestovat systém pracující na principu blended learningu na dvou anglických jazykových skupinách žáků 9. ročníku. Pokud se tento způsob výuky osvědčí, bude škola dále hledat způsoby, jak implementovat blended learning do výuky ve škole.

  Získaná částka 49 860,- Kč využita na zakoupení potřebného příslušenství (sluchátek s mikrofonem) k PC, zakoupení ročního přístupu k výukovému sytému umožňujícímu pracovat metodou blended learning pro jednotlivé žáky.

    

Doba realizace: 1. 9. 2015 – 30. 12. 2015

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry