Základní škola
Slovan Kroměříž


Seznamovací kurz 6.C

21. 9. 2020


Od 7. 9. do 9. 9. 2020 se naše třída 6. C zúčastnila pobytu na seznamovacím kurzu v Roštíně s naší třídní paní učitelkou Janou Veselou a paní učitelkou Janou Němečkovou. Počasí nám vyšlo, takže jsme kromě seznamovacích aktivit a her mohli zažít i sportovní aktivity, či výlet až na samotné Brdo. Program jsme měli opravdu nabitý. Naši energii se paní učitelky snažily krotit například vtipným běhacím diktátem o povaze Angličanů, či pořádnou rozcvičkou nebo během „pár“ koleček kolem sportovního hřiště. Byli jsme pak rádi, když jsme si mohli naše namožené svaly nechat hýčkat ve večerní whirlpoolce a sauně. Na řadu nastoupilo i naše výtvarnické nadání v podobě výzdoby triček. Nejvíc jsme se těšili na večerní opékání špekáčků zakončené stezkou odvahy, během které jsme zjistili, jak příjemné je zvítězit nad vlastním strachem. Náš pobyt nám obohatil i samotný otec Fourat, jehož záludné hádanky nás překvapily, ale i potěšily. Tento pobyt nám bude připomínat nejenom pamětní list, ale zejména milé vzkazy od našich spolužáků a paní učitelek, které se nám vryly hluboko do srdce. Na Roštín budeme vzpomínat jen v tom dobrém a snad se tam opět někdy shledáme.
 
Na fotky ze seznamovacího kurzu se můžete podívat zde.    
 
Žáci 6.C

Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Středa 21. 10.

icon-polevka Polévka: Minestrone

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Vepřový guláš, houskový knedlík

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry