Osobní přítomnost žáků 6. až 8. ročníku ve škole.

1. 6. 2020

Od pondělí 8. 6. 2020 je umožněna osobní přítomnost žáků 6., 7. a 8. ročníku ve škole.

Pobyt žáků ve škole je dobrovolný a bude realizován formou konzultací a třídnických hodin s třídním učitelem. Třídy musí být rozděleny do 15 člených skupin a týdenní časová dotace pro jednu skupinu je 2x60 minut. Podrobné informace o organizaci pobytu žáků ve škole a termínech třídnických hodiny obdrží zákonní zástupci žáků jednotlivých tříd od třídního učitele.

Dodržování hygienických opatření se řídí stejnými pokyny jako pro 1. stupeň a 9. ročník - k nahlédnutí viz předchozí aktuality - Obecná pravidla k pobytu žáků ve škole dle nařízení MŠMT

Stravování žákům nebude poskytováno.

Podmínkou pro osobní přítomnost žáků ve škole je odevzdání čestného prohlášení. Formulář obdrží rodiče od třídního učitele.