Základní škola
Slovan Kroměříž


ZŠ Slovan ovládá i nohejbal

11. 6. 2019


Ve středu 22. 5. 2019 se v Kroměříži konalo okresní kolo v nohejbale chlapců. Začátek probíhal na nohejbalových kurtech v areálu Bajda, počasí však bohužel turnaji nepřálo, tak se soutěž musela přesunout do tělocvičny ZŠ Slovan a do sportovní haly Slavia Kroměříž. Žáci ZŠ Slovan měli své zastoupení v mladší i starší kategorii a podali skvělé výkony. Mladší žáci obsadili krásné 2. a 3. místo. Obě družstva starších žáků prodala své dosavadní zkušenosti a ve finále už se pak „prali“ mezi sebou, čímž si vysloužili postup do krajského kola. V krajském kole, které se konalo 7. 6. ve Valašském Meziříčí, byla konkurence přece jen vyšší a jednotlivé zápasy ve skupině byly velmi vyrovnané. Nakonec si žáci odváží z kraje cenné 2. místo, za reprezentaci školy jim patří velká pochvala.

 

Reprezentovali:

Ml. žáci: Klečka Jan                                          St. žáci: Večerka Tomáš

              Buček Štěpán                                                   Michalčík Tadeáš

              Frkal Tomáš                                                     Šlechta David

              Sedláček Tomáš                                               Kvasnička Jiří

              Mácha Jan                                                        Hamala Tomáš

             Sukup Boris                                                       Vytiska Patrik

Odkaz na fotogalerie zde.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Čtvrtek 28. 5.

icon-polevka Polévka: Z míchaných luštěnin

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Srbské rizoto sypané sýrem, červená řepa, džus

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: nevaří se

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry