ZŠ Slovan ovládá i nohejbal

11. 6. 2019

Ve středu 22. 5. 2019 se v Kroměříži konalo okresní kolo v nohejbale chlapců. Začátek probíhal na nohejbalových kurtech v areálu Bajda, počasí však bohužel turnaji nepřálo, tak se soutěž musela přesunout do tělocvičny ZŠ Slovan a do sportovní haly Slavia Kroměříž. Žáci ZŠ Slovan měli své zastoupení v mladší i starší kategorii a podali skvělé výkony. Mladší žáci obsadili krásné 2. a 3. místo. Obě družstva starších žáků prodala své dosavadní zkušenosti a ve finále už se pak „prali“ mezi sebou, čímž si vysloužili postup do krajského kola. V krajském kole, které se konalo 7. 6. ve Valašském Meziříčí, byla konkurence přece jen vyšší a jednotlivé zápasy ve skupině byly velmi vyrovnané. Nakonec si žáci odváží z kraje cenné 2. místo, za reprezentaci školy jim patří velká pochvala.

Reprezentovali:

Ml. žáci: Klečka Jan                                          St. žáci: Večerka Tomáš

Buček Štěpán                                                   Michalčík Tadeáš

Frkal Tomáš                                                     Šlechta David

Sedláček Tomáš                                               Kvasnička Jiří

Mácha Jan                                                        Hamala Tomáš

Sukup Boris                                                       Vytiska Patrik

Odkaz na fotogalerie zde.