Základní škola
Slovan Kroměříž


ZŠ Slovan je “eco-friendly”

23. 10. 2020

Od 5. 10. jsme byli všichni informováni ohledně nových opatření vlády, mezi kterými byl i zákaz tělesné výchovy. Tělocvik jsme měli nahradit formou procházky. S dívkami z druhého stupně jsme chtěly být užitečné, a tak jsme se řídily heslem: “Když už nemůžeme udělat něco pro své tělo, můžeme udělat alespoň něco pro naši přírodu.”


Žákyně tříd 8. A a 8.C v rámci bezpečnosti a hygieny dostaly sáčky na ruce a šly sbírat odpadky v okolí rybníku Bágrák, kde naplnily celé čtyři plné odpadkové pytle. Dívky z tříd 9. A a 9. C se aktivně vrhly do úklidu Hanáckého náměstí a jeho okolí. S žákyněmi z 8. B a 9. B jsme se vydaly alespoň trochu vyčistit okolí Tesca a Florie. Zde dívky nasbíraly přes 12 plných pytlů odpadků. Žákyně s nejaktivnějším přístupem neminula sladká dměna. Všem studentkám velmi děkuji a chválím za kladný přístup k práci a dobročinnosti. 

 

Mgr. Nikol Nakládalová


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Pátek 27. 11.

icon-polevka Polévka: Gulášová z hlívy ústřičné

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Domácí koláčky s tvarohem

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Halušky s brynzou a slaninou

icon-polevka Dietní polévka: Gulášová z hlívy ústřičné /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Domácí koláčky s tvarohem /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry