Zeměpisná olympiáda

12. 3. 2019

Dne 20. února se v Bystřici pod Hostýnem konalo okresní kolo zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnilo 6 žáků naší školy.

Pěkné třetí místo v kategorii 6. tříd obsadil žák Jan Menšík a ve stejné kategorii získala páté místo Eliška Kratochvílová.

V kategorii 7. tříd nás reprezentovali Tomáš Sedláček, který obsadil sedmé místo a Petr Hampl, umístěný na čtrnáctém místě.

Nejlepší umístění měla nejstarší kategorie (8. - 9. třídy). Na třetím místě se umístila Amálie Stoklasová a pěkné první místo a tím i postup do krajského kola získal Denis Fila, oba žáci 9. ročníku.

Všem zúčastněným patří pochvala za přípravu a poděkování za reprezentaci školy.

Příští týden, ve středu 20. března bude Denis Fila „bojovat“ v krajském kole. Přejeme mu proto hodně štěstí a pěkné umístění.

Středa 27. 3.

icon-polevka Polévka: Zeleninová

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Rybí filé zapečené, brambory s bylinkovým máslem

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Znojemská roštěná, dušená rýže