Základní škola
Slovan Kroměříž


Upozornění pro rodiče i žáky

24. 3. 2020

Díky zvýšené aktivitě školních mailových schránek jednotlivých vyučujících, kteří vám zasílají úkoly pro domácí připravu žáků, mohou vaše mailové schránky vyhodnocovat maily od vyučujích jako tzv. "spamy". Prosím nastavte si ve svých mailových schránkách, aby tomu tak nebylo. Případně je nutné  kontrolovat složku "SPAMY" ve své mailové schránce.

 


Zároveň připomínáme, že všechny úkoly pro domácí přípravu jsou ukládány na webové uložiště. Odkaz na uložiště najdete na webu školy - "Úkoly pro domácí přípravu žáků", kde si sami žáci mohou úkoly dle své třídy vyhledat. 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Čtvrtek 28. 5.

icon-polevka Polévka: Z míchaných luštěnin

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Srbské rizoto sypané sýrem, červená řepa, džus

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: nevaří se

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry