Žáci ZŠ Slovan angličtinu milují

29. 1. 2024

I v letošním roce před komisí paní učitelek anglického jazyka předstoupili žáci, kteří se chtěli ukázat, jak jim to v angličtině jde. A povedlo se! I když pro komisi nebylo zrovna lehké vybírat z tolika šikovných a pohotových angličtinářů. Zkoušející paní učitelky ocenily bezprostřednost soutěžících, jejich znalosti a zejména připravenost předem známých témat.

První tři místa z 8. a 9. ročníků obsadily: 1. místo Martina Župková z 9. D, 2. místo Ester Tupá z 9. A a 3. místo získala Amálie Mlčochová z 8. A.

Z řad sedmáků se na 1. místě umístila Daniela Dosoudilová ze 7. C, na 2. místě Julie Korčáková ze 7. D a 3. místo obsadila Iveta Sigmundová ze 7. A.

Výherkyním gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů do dalšího okresního kola! Budeme držet pěsti!