Základní škola
Slovan Kroměříž


Vybíjená - okresní kolo

25. 3. 2024


Mnozí z Vás určitě znají film Metráček, ve kterém se hlavní hrdinka Jitka stala oporou týmu ve vybíjené dívek. Tato soutěž měla ve školách dlouholetou tradici, ale kvůli covidu se bohužel přestala organizovat. Rozhodli jsem se, že ji znovu zkusíme nastartovat a tak se ve čtvrtek 21. 3. na naší škole konalo okresní kolo ve vybíjené pro dívky 3. – 5. tříd.

Zahrát si přišla družstva ze ZŠ Oskol, ZŠ Zachar a ZŠ Zámoraví. Samozřejmě nemohlo chybět ani domácí družstvo. Dívky v zápasech podaly bojovné výkony a jeden ze zápasů musela po prodloužení rozhodovat dokonce tzv. „rychlá smrt“. Jsme rádi, že si soutěžící turnaj užily a týmy odcházely s příslibem, že příští rok se znovu zúčastní.

Děkujeme všem hráčkám za reprezentaci školy a všem fanouškům za bouřlivou atmosféru.

Školu reprezentovali: Černošková Barbora, Dřímalová Lucie, Holubová Elen,          

                                         Mikulcová Mia, Plšková Karolína, Racková Nela,   

                                         Rozmánková Zuzana, Stojaníková Sára, Stojková Karin,                 

                                         Štefanová Valentýna, Zezulová Anna, Židlíková Aneta

Celkové pořadí: 1. ZŠ Slovan                      

                             2. ZŠ Zámoraví                      

                             3. ZŠ Oskol

                             4. ZŠ Zachar


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry