Volejbalový turnaj na ZŠ Slovan KM

8. 11. 2022

Volejbalový turnaj na ZŠ Slovan

Hned první listopadový den pořádala naše škola volejbalový turnaj pro dívky z 2. stupně základních škol. Turnaje se zúčastnilo celkem šest družstev. Pěkné volejbalové výměny, důrazné smeče, tvrdé servisy, velká bojovnost, ale i přátelská nálada byly vidět v obou tělocvičnách během celého dne. Volejbalistky z Volleyball Club Kroměříž měly své zastoupení téměř v každém školním týmu. Celému turnaji dominovaly a suverénně zvítězily hráčky ze ZŠ Oskol, stříbrné medaile si odnesly žákyně ZŠ Zachar, 3. místo si po napínavém souboji v tie-breaku zasloužily dívky z Gymnázia Kroměříž, 4. místo patřilo našim holkám ze ZŠ Slovan, pátou příčku obsadilo družstvo ZŠ Komenského a 6. místo získaly žákyně ze ZŠ Litenčice, které se nevzdaly do posledního míče. Děkujeme za skvělou podporu z řad studentů, kteří přišli povzbudit své kamarádky, a žákyním za reprezentaci naší školy ve volejbale.