Základní škola
Slovan Kroměříž


Vybíjená - hoši 1. st. - republikové finále Liberec

21. 11. 2022

Pohár a stříbrné medaile z republikového finále


Pod Ještědem nám to cinklo!!!

Vítězstvím v krajském kole získali naši chlapci možnost zúčastnit se republikového finále ve vybíjené určeného pro II. kategorii (žáci 4. a 5. ročníků), které se konalo 15. – 16. 11. v Liberci v prostorách Základní školy Dobiášova. Ve dvoudenním klání se střetlo 14 týmů z různých krajů naší republiky. První den se odehrála utkání ve 2 základních skupinách, kdy v rámci skupiny hrál každý s každým. Los nás přiřadil do skupiny B, kterou jsme vyhráli, aniž bychom okusili hořkost porážky. První místo nám tedy zajistilo účast ve finálové skupině, kde se druhý den potkaly čtyři nejlepší týmy  a opět hrál každý s každým. Dvě výhry a jedna porážka pro nás znamenaly fantastické druhé místo.

Republikové finále vyhrál náš jediný přemožitel - družstvo ze ZŠ Benešov a musíme uznat, že si vítězství zasloužilo.

Naše borce těší nejen pohár a stříbrné medaile, ale i pochvala od rozhodčích za předvedenou hru.

Vedení školy jim samozřejmě děkuje za vzornou reprezentaci!

Školu reprezentovali: Dočkalík Lukáš, Došlík Jan, Dovrtěl Šimon, Droščák Kryštof, Hanák Matyáš, Honeš Ondřej, Lutonský Václav, Škrabal Jan, Švagera Marek, Vejtasa Adam, Zapletal Jakub, Zavadil Jonáš

Výsledky RF vybíjená - AŠSK

Odkaz na AŠSK - foto

Fotogalerie škola

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry