Základní škola
Slovan Kroměříž


Vybíjená a vítězství na "REPUBLICE"

13. 6. 2024


Ve dnech 29. – 30. 5. 2024 se v prostorách ZŠ Dobiášova Liberec konalo napínavé republikové finále ve vybíjené pro žáky 4. a 5. tříd. Turnaje se zúčastnilo šestnáct vítězných škol z různých krajů, které se utkaly ve dvoudenním klání. Naše škola si účast v této prestižní soutěži vybojovala už po několikáté za sebou. Los nám do skupiny určil vítěze Vysočiny, Jihomoravského a Karlovarského kraje. Na středu byly naplánovány zápasy v základních skupinách. Naše družstvo vyhrálo skupinu a porazilo i čtvrtfinálového soupeře. Sportovci si tak zajistili účast ve finálové skupině o 1. – 4. místo. Ve čtvrtek na nás čekala tři těžká utkání proti nejlepším. Slovaňáci bojovnými výkony vyhráli všechny zápasy, zaslouženě získali fantastické první místo a stali se mistry republiky!

Všem účastníkům patří uznání za jejich sportovní výkony a fair play, které předvedli na hřišti. Našim reprezentantům gratulujeme a těší nás, že po stříbrné a bronzové medaili přivezli kov nejcennější – zlato!

Děkujeme Odboru školství, mládeže a tělovýchovy pod vedením Mgr. Jiřího Pánka za finanční zabezpečení soutěžících, bez kterého by naši sportovci měli složitější cestu za úspěchem. Jsme rádi, že jsme mohli reprezentovat město Kroměříž v Libereckém kraji.

Poděkování za podporu patří vedení školy Slovan a rodičům žáků.

Školu reprezentovali: Matyáš Bobek, Petr Droščák, Richard Dvořák, Vojtěch Foltýn, Ondřej Honeš, Stanislav Juřena, Jan Klimek, Simona Kubíčková, Mia Mikulcová, David Pospíšilík, Sára Stojaníková, Jan Strouhal.

Odkazy:

Fotogalerie

Republikové finále - Vybíjená

Fotogalerie z webu AŠSK

 

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry