Vánoční Vídeň a Haus des Meeres

17. 12. 2018

Nasát vánoční atmosféru Vídně a seznámit se s některými zajímavými místy tohoto města frčeli źáci 7. ročníku s cestovní kanceláří Frčíme (Karlem a Karlem) ve středu 12. prosince. Na povel měly vše paní učitelky Petříková, Zlámalová a Zavadilová.

Náš výlet odstartoval u veselých domů architekta Hundertwassera. Pak jsme pokračovali do Haus des Meeres, kde jsme mohli pozorovat všelijaké mořské tvory. Navíc jsme se odtud kochali překrásným výhledem na celou Vídeň. Punč a další dobroty jsme ochutnali na několika tradičních vánočních trzích. Po celou dobu jsme samozřejmě obdivovali jedinečnou vánoční výzdobu města. Odvážlivci se dokonce před odjezdem domů zatočili na ruském kole. A také jsme nezapomněli nakoupit suvenýry pro blízké.

Výlet se vydařil, cesta tam i zpět proběhla bez problémů, nikdo se v davech lidí nikde nezapomněl, ale hlavně jsme si přivezli spoustu neopakovatelných zážitků. Takže za rok frčíme zas!

Odkaz na fotogalerii tu.