Základní škola
Slovan Kroměříž


Vánoční Vídeň a Haus des Meeres

17. 12. 2018

Nasát vánoční atmosféru Vídně a seznámit se s některými zajímavými místy tohoto města frčeli źáci 7. ročníku s cestovní kanceláří Frčíme (Karlem a Karlem) ve středu 12. prosince. Na povel měly vše paní učitelky Petříková, Zlámalová a Zavadilová.

Náš výlet odstartoval u veselých domů architekta Hundertwassera. Pak jsme pokračovali do Haus des Meeres, kde jsme mohli pozorovat všelijaké mořské tvory. Navíc jsme se odtud kochali překrásným výhledem na celou Vídeň. Punč a další dobroty jsme ochutnali na několika tradičních vánočních trzích. Po celou dobu jsme samozřejmě obdivovali jedinečnou vánoční výzdobu města. Odvážlivci se dokonce před odjezdem domů zatočili na ruském kole. A také jsme nezapomněli nakoupit suvenýry pro blízké.


Výlet se vydařil, cesta tam i zpět proběhla bez problémů, nikdo se v davech lidí nikde nezapomněl, ale hlavně jsme si přivezli spoustu neopakovatelných zážitků. Takže za rok frčíme zas!

Odkaz na fotogalerii tu.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Úterý 26. 3.

icon-polevka Polévka: Podkrkonošské kyselo

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Svíčková Stroganov, dušená rýže

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Nudle s strouhaným tvarohem a máslem

icon-polevka Dietní polévka: Podkrkonošské kyselo /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Svíčková Stroganov, dušený rýže /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry