Základní škola
Slovan Kroměříž


Valentýn ve škole

6. 3. 2024


Na přání školního parlamentu naše škola 14. února opět ožila, tentokrát v duchu oslav svátku sv. Valentýna. Tuto akci jsme pojali nejen jako oslavu lásky, přátelství, ale i dobrých vzájemných vztahů. K Valentýnu patří barva lásky, a tak se žáci i pedagogové vypravili do školy v červené nebo v odstínech růžové barvy. Připravili jsme srdíčkovou nástěnku, kde mohli všichni umisťovat svá valentýnská přání. Posílali jsme přání jen tak pro radost, ale i s tajným poselstvím. Kdo chtěl, mohl se nechat na památku vyfotit v připraveném fotokoutku. Děkujeme všem, kteří se zapojili a udělali radost ostatním. Byl to krásný pohled, co říkáte?

 

Fotogalerie zde.

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry