Základní škola
Slovan Kroměříž


The Onlines (anglicko-české divadelní představení )

1. 2. 2020


Kolik hodin denně trávíte na počítači nebo mobilu s různými sociálními sítěmi? A kolik hodin strávíte venku? Kolik máte virtuálních přátel a kolik těch reálných? Jste víc online či offline? Na tyto a další otázky si dnes mohli odpovědět žáci 8. a 9. ročníku během anglicko-českého divadelního představení The Onlines, které připravilo zlínské Divadelní centrum.

                Příběh o Milanovi, jeho mámě, virtuálních i reálných přátelích, ale také o jeho závislosti na mobilu a sociálních sítích, je plný humoru, písniček a dramatických zvratů. Vše se samozřejmě v dobré obrátí a Milan zjistí, co je pro něj v životě nejdůležitější a že ve virtuálním světě štěstí zřejmě nenajde…

                Představení je koncipované jako učební pomůcka, takže využívá slovní zásobu a fráze, se kterými se žáci mohou setkat i v běžném životě, a hravou formou opakuje nejrůznější anglickou gramatiku.

                Už teď jsme zvědaví, jaké divadelní představení nás bude čekat příští rok!


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Středa 26. 2.

icon-polevka Polévka: Hrachová s jarní cibulkou

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Zeleninové těstoviny s tuňákem

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Vepřové žebírko, smetanové brambory

icon-polevka Dietní polévka: Hrachová s jarní cibulkou /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Těstoviny s zeleninou a tuňákem /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry