The Onlines (anglicko-české divadelní představení )

1. 2. 2020

Kolik hodin denně trávíte na počítači nebo mobilu s různými sociálními sítěmi? A kolik hodin strávíte venku? Kolik máte virtuálních přátel a kolik těch reálných? Jste víc online či offline? Na tyto a další otázky si dnes mohli odpovědět žáci 8. a 9. ročníku během anglicko-českého divadelního představení The Onlines, které připravilo zlínské Divadelní centrum.

Příběh o Milanovi, jeho mámě, virtuálních i reálných přátelích, ale také o jeho závislosti na mobilu a sociálních sítích, je plný humoru, písniček a dramatických zvratů. Vše se samozřejmě v dobré obrátí a Milan zjistí, co je pro něj v životě nejdůležitější a že ve virtuálním světě štěstí zřejmě nenajde…

Představení je koncipované jako učební pomůcka, takže využívá slovní zásobu a fráze, se kterými se žáci mohou setkat i v běžném životě, a hravou formou opakuje nejrůznější anglickou gramatiku.

Už teď jsme zvědaví, jaké divadelní představení nás bude čekat příští rok!

Středa 26. 2.

icon-polevka Polévka: Hrachová s jarní cibulkou