Základní škola
Slovan Kroměříž


Štafetový pohár pro žáky 1. stupně

3. 5. 2022


Ve čtvrtek 28. 4. se v Holešově konal Štafetový pohár pro žáky 1. stupně, kterého se zúčastnilo šest škol. Naši atleti se ve velké konkurenci neztratili a po sečtení všech časů ze čtyř štafetových závodů vybojovali krásné první místo. Další první místa jsme získali i v doplňkových disciplínách jednotlivců.

Skokem 2 m do dálky z místa porazila všechny dívky ve své kategorii Laura Pluhařová.

Sára Stojaníková vyhrála suverénně hod medicinbalem, kterým dokázala hodit 5,9 m. Sára byla dokonce lepší než všichni kluci v její kategorii!

Všem ještě jednou gratulujeme k postupu do krajského kola a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Školu reprezentovali:

Bobek Matyáš, Došlík Jan, Dovrtěl Šimon, Holubová Elena, Honeš Ondřej, Kremz Kryštof, Kremz Viktor, Mikulková Aneta, Mlčoch Dominik, Mršťáková Julie, Pecinová Nicol, Petřík Tadeáš, Plevková Denisa, Pluhařová Laura, Přibylová Anna, Přibylová Eva, Stojaníková Sára, Švagera Marek, Zachovalová Natálie, Zapletal Jakub


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2022 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry