Štafetový pohár (krajské kolo) – 11. 5. 2023

17. 5. 2023

Ve čtvrtek 11. 5. se v Holešově konalo krajské kolo ve Štafetovém poháru pro žáky 1. stupně. Naši žáci si vítězstvím v okresním kole zajistil účast a možnost poměřit své běžecké schopnosti s deseti nejlepšími školami Zlínského kraje. Každý štafetový rozběh byl napínavý a dramatický až do cílové čáry. V konečném součtu časů všech štafet naši sportovci získali fantastické druhé místo! Vítězem se opět stali žáci ze ZŠ Sportovní z Uherského Hradiště, kteří už několik roků vyhrávají i republikové finále.

Všem našim běžcům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!!!

Naši školu reprezentovali:

štafeta 1. – 3.tříd:Droščák Petr, Erkerová Alžběta, Frajt Michal, Kišner Petr Sebastian, Kotas Matyáš, Láníková Tereza, Lukášová Marie, Schindlerová Sofie, Skřivánková Marie, Sýkora Štěpán

štafeta 4. – 5. tříd: Došlík Jan, Dovrtěl Šimon, Droščák Kryštof, Holubová Elena, Honeš Ondřej, Malátová Barbora, Mikulcová Mia, Mršťáková Julie,  Stojaníková Sára, Zapletal Jakub.