Základní škola
Slovan Kroměříž


Štafetový pohár - 1. stupeň

4. 5. 2023


V pátek 28. 4. se v Holešově konalo okresní kolo ve Štafetovém běhu pro žáky 1. stupně. Výběr našich žáků bez problémů vyhrál všechny čtyři jednotlivé štafetové běhy a v konečném součtu časů získal krásné první místo! Dařilo se nám i v individuální disciplíně – v hodu medicinbalem, ve kterém Jakub Zapletal skončil na prvním místě. Všem našim sportovcům gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole, které se bude konat 11. 5. 2023 v Holešově.

Naši školu reprezentovali:

štafeta 1. – 3.tříd:Droščák Petr, Erkerová Alžběta, Frajt Michal, Kišner Petr Sebastian, Kotas Matyáš, Láníková Tereza, Lukášová Marie, Schindlerová Sofie, Skřivánková Marie, Sýkora Štěpán

štafeta 4. – 5. tříd: Došlík Jan, Dovrtěl Šimon, Droščák Kryštof, Holubová Elena, Honeš Ondřej, Malátová Barbora, Mikulcová Mia, Mršťáková Julie,  Stojaníková Sára, Zapletal Jakub.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry