Štafetový pohár

15. 5. 2019

Výběr žáků prvního stupně postoupil do krajského kola běžecké soutěže - Štafetový pohár, které se konalo v úterý 14. 5. 2019 v Uherském Hradišti. Disciplíny byly stejné jako v okresním kole – štafeta 8 x 100 metrů, 8 x 200 metrů, hod medicinbalem a skok do dálky z místa. V chladném a sportu nenakloněném počasí se jim podařilo získat celkové sedmé místo, které je velkým úspěchem v konkurenci čtrnácti škol Zlínského kraje. Všem účastníkům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a předvedené výkony.

Školu reprezentovali: kategorie 1. – 3. třída: Danielová Barbora,Klabalová Julie, Kudelová Rozálie, Melichárková Linda, Divila Jakub, Honeš Viktor, Hříbek Jonáš, Klimek David, Kopp Kristián

Kategorie 4. – 5. třída: Danielová Karolína, Fodorová Klára, Foltýnová Gita, Foltýnová Linda, David Matěj, Fodor Štěpán, Panzar Michael, Švejcar Vratislav,

Mgr. Petra Dřímalová

icon-polevka Polévka: Z míchaných luštěnin