Základní škola
Slovan Kroměříž


Soutěž o nejstarší hračku ve školní družině

30. 1. 2019

Po celý měsíc leden probíhala ve všech odděleních školních družin soutěž o nejstarší hračku. Rádi bychom poděkovaly všem za účast. Do soutěže se zapojilo asi 30 dětí s různými panenkami, autíčky, letadly, pískacími a gumovými zvířátky, loutkami a spoustou dalších krásných hraček. Akce byla vyhodnocena v úterý, kde zúčastněné děti představili ostatním hračku a povídali o jejím původu a vlastníkovi. Všechny děti byly za účast oceněny sladkou odměnou a drobnými dárky.


Odkaz na fotogalerii zde.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry