Skutečně zdravá jídelna

17. 9. 2018

Skutečně zdravá jídelna – praktické celodenní školení pro personál školní jídelny

Ve středu 29. 8. 2018 odpoledne se zaplnila školní kuchyně na Základní škole Slovan nejen našimi kuchařkami, ale navštívily nás i paní kuchařky z mateřské školy Mánesova v Kroměříži, Základní školy Střílky a ze Základní školy Rusava. Tedy ze škol zapojených do projektu Skutečně zdravá škola. Jejich cílem byla účast na semináři nazvaném Skutečně zdravá jídelna.

Lektorka Mgr. Andrea Hrušková prostřednictvím praktických rad a návodů, navíc velmi poutavě a s láskou, všechny zúčastněné instruovala, jak připravovat zdravé pokrmy. Tento seminář byl, mimo jiné, zaměřen i na přípravu jáhlových pokrmů.

Na ZŠ Slovan se chceme zdravě stravovat, poznávat nové chutě a nové suroviny.
Všichni jsme rádi, že se naše paní kuchařky v této oblasti vzdělávají a pomáhají nám zdravěji žít.