ŠKOLNÍ DRUŽINA NA FLORII

8. 12. 2018

V sobotu 1. prosince se školní družina účastnila vánočního programu na výstavišti Floria v Kroměříži.

Děti ze školní družiny vystoupily s divadelním, tanečním a pěveckým vystoupením. Zahrály zimní pohádku O sněhové vločce, tancovaly na písničky Moje tělo a Čokoláda a vystoupení zakončily zpěvem písně Vánoční.

V průběhu celého dne se školní družina účastnila soutěže o nejkrásněji nazdobený vánoční strom, který ozdobila ručně vyrobenými baňkami s fotografiemi dětí.

Děti byly moc šikovné a vystoupení se jim podařilo i přes velkou trému zvládnout na jedničku.

Úspěch se znásobil pondělní zprávou, která dorazila z Florie: v soutěži JSME VYHRÁLI 1. MÍSTO!

Všichni máme velkou radost a tímto Vám všem zúčastněným děkujeme za podporu a hlasy. Přejeme příjemné předvanoční období.

Vychovatelky ŠD

Odkaz na fotogalerii zde.

Odkaz na videozáznam z vystoupení zde.

icon-polevka Polévka: Zeleninová

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Bramborové knedlíky s uzeným masem a zelím

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Vepřová pečeně na slanině, šťouchané brambory

icon-polevka Dietní polévka: Zeleninová /bez lepku/