Základní škola
Slovan Kroměříž


Seznamovací pobyt a sportovní soustředění žáků 6.B a 6.E v Roštíně

4. 10. 2019

Seznamovací pobyty jsou na naší škole nedílnou součástí zahájení školního roku pro nové žáky druhého stupně. Žáci třídy 6.B a 6.E absolvovali tento pobyt za velmi příznivého počasí v obci Roštín na úpatí pohoří Chřiby v termínu 23.-27. září 2019.


 

Velká radost a spolupráce doprovázející seznamovací hry se střídala se sportovním zápolením obou tříd v softbalu, došlo i na překonávání vlastních fyzických limitů při výběhu na rozhlednu Zdenička a viditelná byla i vytrvalost při sběru lesních plodů během celodenního putování na rozhlednu Brdo a zpět přes Kamínka do Roštína. Nechyběl ani večerní program s tvořením triček, táborovým ohněm a opékáním špekáčků a po oblíbené diskotéce se pak nikomu nechtělo jít vůbec spát.

Cílem této školní akce pobytu bylo, aby se noví spolužáci poznali lépe než ve školních lavicích a prožili společné chvíle zábavy, naučili se spolupracovat a porozuměli jeden druhému. To se určitě povedlo.

Mgr. Kateřina Kováčová
třídní učitelka 6.B
 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Středa 26. 2.

icon-polevka Polévka: Hrachová s jarní cibulkou

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Zeleninové těstoviny s tuňákem

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Vepřové žebírko, smetanové brambory

icon-polevka Dietní polévka: Hrachová s jarní cibulkou /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Těstoviny s zeleninou a tuňákem /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry