Adaptační kurz 6.B

6. 10. 2023

Naše nová třída 6.B vyrazila v pondělí 18.9. na sportovně-seznamovací soustředění na Sokolovnu Roštín. Jelikož je nás spousta z jiných škol, bylo potřeba se pořádně seznámit, nastavit si pravidla třídy, vytvořit si první společné zážitky a zapracovat na tvorbě skvělého kolektivu. Nejenže jsme všechny cíle splnili, ale nezapomněli jsme i pořádně sportovat.

Opakovali jsme prvky atletické abecedy, osvojili si obratnost na koordinačním žebříku, procvičili jsme přihrávky nejen ve fotbalu, ale i volejbalu, a dokonce jsme se velmi rychle naučili pravidla softballu. A nejsme šikovní jen na sport, jsme i velmi kreativní, jelikož jsme si všichni mohli pokreslit památeční trička, vytvořili třídní vlajku a barevně zdokonalili figurky na celotáborové Člověče, nezlob se.

Předposlední den jsme se vydali na turistiku po místních Chřibech, navštívili rozhlednu Brdo a občerstvili se na Bunči. Čtvrteční den jsme zakončili stezkou odvahy, kterou jsme všichni statečně zvládli. Adaptační kurz jsme si moc užili a těšíme na další společné zážitky.

Vaše 6.B