Seznamovací kurz 6.A a 6.D

4. 10. 2023

V pondělí 18. září se třídy 6.A a 6.D sešly v osm ráno před knihovnou a vyrazily na seznamovací kurz. Asi po hodině jízdy autobusem se před námi objevil kemp v Baldovci.

Pak nastala ta pravá zábava. Začali jsme hrát různé hry a seznamovat se. Hrálo se až do večeře, kde jsme si pochutnávali na řízku s bramborovou kaší. Po večeři jsme se už těšili do chatek. Mohli jsme se navštěvovat a zahrát si deskové hry. Nám se nejvíc líbilo, že jsme si po večerce mohli v chatkách povídat.

Druhý den nás čekalo soutěžení v pevnosti Baldyard. Museli jsme vyluštit kódy a otevřít kufříky s indiciemi. V průběhu dne si každý namaloval svoje tričko, které pro nás bude pěknou vzpomínkou na šestou třídu. Na konci dne proběhlo vyhodnocení soutěže a vyhlášení vítězů. Potom jsme si ještě zasportovali na hřišti a večer si zahráli schovku. Byla to sranda, protože už byla brzy tma a mohli jsme používat baterky.

Poslední den, když jsme vyklidili chatky, jsme se vydali na zříceninu hradu Holštejn. Cesta nám rychle ubíhala. Dokonce jsme narazili na lesní bar, kde jsme se zastavili a nasvačili se.

Na zpátečním putování nastal čas na závěrečnou fotku jednotlivých tříd. V kempu už na nás čekal autobus, který nás odvezl zpátky do Kroměříže.