Základní škola
Slovan Kroměříž


Sbíráme atletické úspěchy

17. 5. 2022


V pondělí 9. 5. pořádala naše škola Atletický čtyřboj pro žáky druhého stupně základních škol a příslušných tříd víceletých gymnázií. Družstva soutěžila v tradičních disciplínách – sprint, vytrvalost, skok daleký a vysoký, hod míčkem a vrh koulí. Při organizaci nám pomáhali členové Atletického klubu Kroměříž a žáci 9. A, za což jim velmi děkujeme. Pro nás byl čtyřboj velmi úspěšný, jelikož nám to „cinklo“ ve všech kategoriích. Mladší žáci a starší žákyně obsadili stříbrné pozice, a starší žáci a mladší žákyně obdrželi zlaté medaile a tudíž všechna družstva postupují do krajského kola.

Hned ve středu 11. 5. jsme odjeli sbírat další ocenění do Holešova na Pohár rozhlasu. I přes smolné okamžiky se nám podařilo opět skončit na stupních vítězů. Mladší žákyně svou kategorii vyhrály, starší žákyně a mladší žáci obdrželi medaile za druhé místo, čímž opět postupujeme do krajského kola. Starší žáci skončili jen těsným výsledkem na třetím místě.

Všem sportovcům gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v krajských kolech.     

 

Fotogalerie

 

 

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry