Republikové finále - vybíjená

15. 6. 2023

Ve dnech 12. – 13. 6. 2023 se v prostorách ZŠ Liberec, Dobiášova konalo napínavé republikové finále ve vybíjené pro žáky 4. a 5. tříd. Šestnáct škol z různých krajů se utkalo ve dvoudenním klání, které nabídlo nejen poutavé zápasy, ale také vytvořilo příležitost pro rozvoj sportovního ducha a soutěživosti. V pondělí se odehrály zápasy v základních skupinách a následné rozřazení do finálních skupin. Na konci dne tak bylo jasné, které týmy budou v úterý bojovat ve finálních skupinách o 1. – 4. místo, o 5. – 8. místo, o 9. – 12. místo a 13. – 16. místo. Naši borci postoupili do finálové skupiny a po vyčerpávajících soubojích, ve kterých bylo napětí cítit až do posledního míče, získali krásné třetí místo!!!

Všem účastníkům patří uznání za jejich sportovní výkony a fair play, které předvedli na hřišti. Gratulujeme našim reprezentantům a těšíme se na další ročník této prestižní soutěže.

Školu reprezentovali:

Bochořák Lukáš, Dovrtěl Šimon, Droščák Kryštof, Honeš Ondřej, Klimek Jan, Lutonský Václav, Malátová Barbora, Mikulcová Mia, Rýpar Dominik, Vejtasa Adam, Zapletal Jakub, Zavadil Jonáš

Odkaz na soutěž (foto, výsledky):