Pyžamový bál v družince

14. 2. 2019

Společné odpoledne plné smíchu a zábavy tentokrát v pyžamech. Ve středu 13.2. si děti školní družiny užily netradiční zábavné disciplíny na pyžamovém bále. Děti převedly své spací úbory i plyšové kamarády, kteří jim při usínání dělají společnost. Podělily se s námi o své uspávací rituály, zazpívaly ukolébavky. Plyšáci pak byli součástí soutěžních disciplín, ve kterých slalomem vozily plyšáky na "sněhovém voze"(lopatě) nebo je ukládaly do postýlek. V další soutěži děti převážely kamaráda do postele, zatancovaly si ve dvojicích ptačí tanec a naučily se nový tanec.

Ač jsme strávili odpoledne v pyžamech, klid a spánek rozhodně nebyli obsahem našeho bálu a dětem se vůbec nechtělo zpět do všedního oblečení.

Odkaz na fotogalerii zde.

Dopravní hřiště 4A

28. 5. 2019

Pasování prvňáčků na čtenáře - 1. B,D

29. 5. 2019