Základní škola
Slovan Kroměříž


Pyžamový bál v družince

14. 2. 2019

Společné odpoledne plné smíchu a zábavy tentokrát v pyžamech. Ve středu 13.2. si děti školní družiny užily netradiční zábavné disciplíny na pyžamovém bále. Děti převedly své spací úbory i plyšové kamarády, kteří jim při usínání dělají společnost. Podělily se s námi o své uspávací rituály, zazpívaly ukolébavky. Plyšáci pak byli součástí soutěžních disciplín, ve kterých slalomem vozily plyšáky na "sněhovém voze"(lopatě) nebo je ukládaly do postýlek. V další soutěži děti převážely kamaráda do postele, zatancovaly si ve dvojicích ptačí tanec a naučily se nový tanec.


Ač jsme strávili odpoledne v pyžamech, klid a spánek rozhodně nebyli obsahem našeho bálu a dětem se vůbec nechtělo zpět do všedního oblečení.

Odkaz na fotogalerii zde.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Úterý 26. 3.

icon-polevka Polévka: Podkrkonošské kyselo

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Svíčková Stroganov, dušená rýže

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Nudle s strouhaným tvarohem a máslem

icon-polevka Dietní polévka: Podkrkonošské kyselo /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Svíčková Stroganov, dušený rýže /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry