Základní škola
Slovan Kroměříž


První pomoc ve školní družině

27. 3. 2019

Za děti školní družiny i paní vychovatelky, bychom rádi poděkovali žákům 9. D a paní učitelce Petříkové, kteří si pro nás v pondělí 25. 3. připravili odpoledne, ve kterém děti hravou formou seznamovali se zásadami první pomoci.


Na pěti stanovištích se děti prostřednictvím starších žáků postupně seznámily s obsahem lékárničky, základními životními funkcemi a stabilizační polohou. Dále jim starší spolužáci ukázali přenos zraněného, obvazování trojcípým šátkem a ošetření krvácení. Na závěr akce si všichni zopakovali čísla na záchranné sbory.

Děkujeme za nadšený přístup a těšíme se na další společnou akci.

Odkaz na fotogalerii z akce zde.

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Pondělí 22. 4.

Tento den se nevaří

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry