Projektový den "Bezpečná škola" - 1. a 8. ročník

28. 3. 2019

V úterý 26. března se žáci osmých tříd zúčastnili projektového dne zaměřeného na bezpečí a bezpečnost.

Tento den měl několik částí, ve kterých si žáci jednotlivých tříd vyzkoušeli různé aktivity. Na úvod žáci upevňovali svůj třídní kolektiv při teambuildingových aktivitách.

Poté si vyzkoušeli pod vedením učitele autoškoly roli řidiče.

Žáci osmých a prvních ročníků navázali spolupráci již na začátku září. V průběhu celého školního roku se vzájemné vztahy malých a velkých školáků nadále upevňují při různých aktivitách a projektových dnech. Nejinak tomu bylo i dnes. Osmáci si pro prvňáčky připravili skupinové aktivity na téma bezpečná cesta do školy. Zahráli si pexeso, vyřešili společně křížovku, seznámili se s vybavením cyklisty. Prvňáčci dostali za svou snahu a aktivitu drobné odměny, osmáci zase na oplátku smajlíky.

Projektový den ukončila devadesátiminutová beseda na téma drogové závislosti. Přednášejícím byl pan Roman Povala, který si sám závislostí na drogách prošel, dostal se z ní a nyní pomáhá těm, kteří se s drogami potýkají. V průběhu besedy se střídali vážné okamžiky, humorné chvilky, momenty plné zamyšlení, hrobové ticho i dojetí. Beseda byla velmi pěknou tečkou za celým projektovým dnem Bezpečná škola.

Odkaz na fotogalerii zde.

Ples 9. ročníků

26. 6. 2019

Plenární zasedání SRPDŠ - 16:00

27. 6. 2019