Individuální prohlídky školy pro budoucí "prvňáčky" a jejich rodiče

11. 3. 2021

Vážení rodiče budoucích "prvňáčku".

Vzhledem k současné „covidové“ situaci není možné uspořádat každoročně pořádané akce pro naše budoucí "PRVŇÁČKY".

Ať už je to cvičný zápisnávštěvy dětí a rodičů v prvních třídáchvelikonoční jarmark či den otevřených dveří.

Z toho důvodu nabízíme alespoň možnost individuálních prohlídek v týdnu od pondělí 22. března do pátku 26. března v době od 12:00 do 16:30Nabídka platí pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče.

Připravení zaměstnanci školy vás rádi školou provedou a zároveň zodpoví případné vaše dotazy.

Aby vše bylo možné organizačně zvládnout, prosíme o vyplnění rezervačního formuláře:

Odkaz na rezervační formulář:

Rezervační formulář

V případě návštěvy školy, je nutné počkat před hlavním vchodem, kde budou čekat připravení učitelé. Zároveň prosíme o dodržování platných hygienických opatření (respirátor, lékařská rouška)

Vedení ZŠ Slovan Kroměříž

Video-prezentace ZŠ Slovan zde.

Video-prezentace školní družiny zde.

Fotogalerie z akcí školy zde.