Základní škola
Slovan Kroměříž

Přespolní běh - Bystřice pod Hostýnem

1. 10. 2018

Ve středu 26. 9. 2018 se žáci a žákyně druhého stupně účastnili závodu v přespolním běhu, který se jako již tradičně konal v Bystřici pod Hostýnem. I přes chladné počasí a nepříznivé podmínky trasy bojovali naši žáci o přední příčky ve svých kategoriích. Mladší i starší žákyně čekala 1500 m dlouhá trať, mladší žáky 2000 m a starší žáky 3000 m dlouhý závodní okruh. Konkurence byla veliká a závodu se účastnilo plno skvělých běžců. Chlapci v obou kategoriích si „vyběhali“ 4. místo, starší žákyně získaly bronzovou medaili a mladší žákyně skončily na krásném 2. místě. Všem závodníkům moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších, nejen sportovních, úspěchů.