Povídky z jedné a druhé kapsy

3. 12. 2018

V listopadu jsem se zúčastnila prvního představení v Městském divadle ve Zlíně. Spolu s dalšími žáky naší školy jsme v rámci předplatného zhlédli hru v režii Vladislava Kracíka – Povídky z jedné a druhé kapsy od Karla Čapka.

Ve hře hráli pouze dva dospělí herci, zbytek účinkujících byly děti. Jednalo se o komedie s detektivními zápletkami, kde děti představovaly detektivy. Vyšetřovalo se celkem šest různých zločinů: Zločin z vášně, z povinnosti, z lásky, zločin olympijský, divadelní a zločin ve verších.

Představení bylo velmi vtipné a hodně jsem se nasmála. Divadlo se mi moc líbilo a už se těším na další návštěvu.

Karin Pěnčíková VI.A

icon-polevka Polévka: Zeleninová

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Bramborové knedlíky s uzeným masem a zelím

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Vepřová pečeně na slanině, šťouchané brambory