Základní škola
Slovan Kroměříž


Postup je náš!

7. 11. 2018

Ve dnech 16. a 17. října se na stadionu Hanácké Slavie Kroměříž konalo okresní kolo v minikopané. Úterní dopoledne patřilo dívkám a přihlášeno bylo celkem sedm dívčích družstev. Žákyně ZŠ Slovan skončily ve skupině na prvním místě a v semifinále je čekal celek z Holešova, kterému děvčata podlehla až v penaltovém roztřelu. Vítězná medaile nám unikla jen o vlásek a dívky si tak připisují druhé místo a postupují do krajského kola.

 


Ve středu 17. října předvedli svůj fotbalový talent také chlapci ze šesti základních škol okresu Kroměříž. Nebylo překvapením, že žáci ZŠ Slovan vedli celý turnaj a soupeře lehce přehrávali. Po jasném výsledku 14:0 ve finále tak chlapcům patří zasloužené 1. místo a postup do krajské soutěže.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona kalendar

Akce školy

Přehled nejbližších akcí


Branný den - 1. stupeň

20. 6. 2019

Branný den - 2. stupeň

21. 6. 2019

Ples 9. ročníků

26. 6. 2019

Všechny akce školy

icona jidelna

Jídelní lístek

Čtvrtek 20. 6.

icon-polevka Polévka: Zeleninová s pohankou

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Vepřové nudličky s zeleninou, rýže - hranolky

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Císařské brambory s zeleninou

icon-polevka Dietní polévka: Zeleninová /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Vepřové nudlčiky s zeleninou, rýže /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry