Základní škola
Slovan Kroměříž


Pohybem pro ZOO

16. 4. 2021


Před velikonočními prázdninami se třída 7. E rozhodla během několika dní odtrhnout od svých monitorů a svou pohybovou aktivitou podpořit zlínskou ZOO Lešná (samozřejmě až po splnění školních povinností během distanční výuky :-):-)  ). Cílem této akce bylo namotivovat žáky k pohybu, kterého v této nelehké době má většina z nich nedostatek. Po dobu 8 dní děti zaznamenávaly svou každodenní pohybovou činnost a své výsledky zasílaly třídní učitelce Nikol Nakládalové. Za každý absolvovaný kilometr žáci získávali body, které jsme následně přepočítali na finanční částku. I přesto, že se akce nezúčastnili všichni, považujeme tuto akci za úspěšnou. Děti celkem ušly nebo uběhly 491 km, za což díky finančnímu příspěvku maminky žáka 7.E a třídní učitelky, mohly přispět částkou 2000 Kč do projektu Zvíře na víkend v ZOO Lešná. Ti nejaktivnější žáci a žákyně si následně mohli vybrat zvířátko, kterému by rádi pomohli. Tímto bych chtěla moc poděkovat všem zúčastněným za aktivní přístup a chuť podpořit dobrou věc.

Mgr. Nikol Nakládalová


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Pátek 7. 5.

icon-polevka Polévka: Ragú

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Vařené vejce, dušený špenát, brambory

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: nevaří se

icon-polevka Dietní polévka: Ragú /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Vařené vejce, dušený špenát, brambory /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Doplňkový sortiment: voda s mandarinkou - mléko, ovoce

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2021 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry