Po dlouhé době ožila zahrada školní družiny ZŠ Slovan

6. 4. 2021

Na prodloužený velikonoční víkend ve dnech od 1. 4. do 5. 4. 2021 si paní vychovatelky ze školní družiny Základní školy Slovan v Kroměříži pro své děti připravily program na zahradě školní družiny. Programu se zúčastnilo velké množství dětí, které musely dodržet veškerá hygienická opatření.

Vyzdobená zahrada byla plná velikonočních motivů se vzdělávacími i pohybovými úkoly.

Paní vychovatelky akci komentují se slovy:
„Chtěly jsme dětem navodit atmosféru tradičních Velikonočních svátků v této nepříznivé době. Akce se zúčastnilo velké množství dětí, jejichž výrobky ozdobily plot školní družiny a zaujaly i kolemjdoucí. Tímto bychom chtěly poděkovat všem za jejich účast a respektování nastavených pravidel.“

Fotogalerie k nahlédnutí zde.

Pondělí 12. 4.

icon-polevka Polévka: Brokolicová s květákem

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Kuřecí nudličky po řecku, špagety

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Pečený karbenátek, šťouchané brambory, okurek