Základní škola
Slovan Kroměříž


Okresní kolo ve vybíjené - 4. a 5. ročník

6. 4. 2024


Ve čtvrtek 4. 4. se na ZŠ Slovan konalo okresní kolo prestižní soutěže ve vybíjené pro žáky 4. a 5. tříd. Turnaje se zúčastnily týmy z devíti škol, které byly rozděleny do dvou skupin. Naše družstvo bez prohraného zápasu  vyhrálo svoji skupinu a postoupilo z 1. místa. V semifinále jsme nastoupili proti týmu ze ZŠ U Sýpek. Tento zápas se nám podařil a výhrou jsme si zajistili účast ve finále proti výběru ze ZŠ Zámoraví. V napínavém a nelehkém zápase naše družstvo zvítězilo a zaslouženě si vybojovalo (opět po roce) postup do krajského kola.

Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. Velké poděkování patří fandícím divákům, kteří vytvořili skvělou atmosféru.

 

Školu reprezentovali:

Bobek Matyáš, Dvořák Richard, Droščák Petr, Foltýn Vojtěch, Juřena Stanislav, Honeš Ondřej, Klimek Jan, Kubíčková Simona, Mikulcová Mia, Pospíšilík David, Stojaníková Sára, Strouhal Jan

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry