Okresní kolo v přehazované

15. 3. 2024

Ve čtvrtek 14. 3. se na naší škole konalo okresní kolo v přehazované pro žáky 1. stupně. Devět družstev bylo rozděleno do dvou základních skupin. Náš tým bez problémů vyhrál svoji skupinu a postoupil z 1. místa. V semifinálovém zápase nastoupil proti výběru ze ZŠ Zámoraví, který porazil, a tímto vítězstvím si zajistil finálový zápas o první místo proti družstvu ze ZŠ Rajnochovice. Zopakovalo se tím loňské finále. Našim borcům se zápas vydařil a s přehledem získali  skvělé první místo. Těší nás, že celým turnajem prošli bez jediné porážky a prohraného setu.

Děkujeme všem hráčům za reprezentaci školy a všem třídám, které přišly povzbuzovat na turnaj v doprovodu svých učitelů.

Školu reprezentovali: Bobek Matyáš, Dřímalová Lucie, Dvořák Richard,

Honeš Ondřej, Juřena Stanislav, Klimek Jan, Mikulcová Mia,