Základní škola
Slovan Kroměříž

Okresní kolo v basketbalu

15. 11. 2023

Se zahájením školního roku se nám postupně rozbíhají sportovní akce. Naše škola se snaží aktivně zapojovat do největšího počtu soutěží. Dne 10. 11. 2023 se konalo v hale Slavia okresní kolo v basketbalu pro žáky 2. stupně. Je škoda, že tohoto okresního kola se zúčastnila pouze čtyři družstva - ze ZŠ Slovan, ZŠ Zachar, ZŠ Komenského a z Gymnázia Kroměříž.

Průběh turnaje by byl určitě zajímavější a napínavější. Naším velkým soupeřem bylo družstvo z Gymnázia Kroměříž. Začátek zápasu našim chlapcům sice trochu utekl, ale druhá půle byla o mnoho lepší. Hoši začali hrát týmověji a zápas dovedli k vítěznému konci. Vyhráli i další dva zápasy a nikým neporaženi si zajistili účast v krajském kole.