Základní škola
Slovan Kroměříž


Okresní kolo v basketbalu

15. 11. 2023


Se zahájením školního roku se nám postupně rozbíhají sportovní akce. Naše škola se snaží aktivně zapojovat do největšího počtu soutěží. Dne 10. 11. 2023 se konalo v hale Slavia okresní kolo v basketbalu pro žáky 2. stupně. Je škoda, že tohoto okresního kola se zúčastnila pouze čtyři družstva - ze ZŠ Slovan, ZŠ Zachar, ZŠ Komenského a z Gymnázia Kroměříž.

Průběh turnaje by byl určitě zajímavější a napínavější. Naším velkým soupeřem bylo družstvo z Gymnázia Kroměříž. Začátek zápasu našim chlapcům sice trochu utekl, ale druhá půle byla o mnoho lepší. Hoši začali hrát týmověji a zápas dovedli k vítěznému konci. Vyhráli i další dva zápasy a nikým neporaženi si zajistili účast v krajském kole. 

 

Naši školu reprezentovali:

Robin Kalousek, Dominik Žárský, David Horák, Pavel Přikryl, Dominik Vlasák, Tomáš Brada, Felix Heinz, David Stoklas, Jonáš Hříbek, Matouš Petlach, Maxim Bilynets a Jonáš Zavadil.

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry