Základní škola
Slovan Kroměříž


Okresní kolo v přehazované - 1. stupeň

16. 3. 2023


Ve čtvrtek 16. 3. se na naší škole konalo okresní kolo v přehazované pro žáky 1. stupně. Osm mužstev bylo rozděleno do dvou základních skupin. Náš tým se po odehrání tří zápasů ve své skupině umístil na postupovém 2. místě. V semifinálovém zápase nastoupil proti vítězi druhé skupiny - ZŠ Zborovice, kterou porazil, a tímto vítězstvím si zajistil místo v boji o první místo. Ve finále náš výběr narazil na svého přemožitele ze základní skupiny – ZŠ Rajnochovice. Zápas byl napínavý, ale bohužel i tentokrát jsme s nimi prohráli ☹. Družstvo ZŠ Slovan získalo pěkné druhé místo. Děkujeme všem hráčům za reprezentaci školy!!! Poděkování patří i všem, kteří přišli povzbuzovat na turnaj v doprovodu svých učitelů.  

Školu reprezentovali: Bobek Matyáš, Droščák Kryštof, Honeš Ondřej, Malátová   
                                   Barbora, Mikulcová Mia, Rýpar Dominik, Škrabal Jan,   
                                   Zapletal Jakub, Zavadil Jonáš, Židlíková Aneta  

Celkové pořadí:

1. ZŠ Rajnochovice                  
2. ZŠ Slovan                                
3. ZŠ Zborovice 
4. ZŠ Zachar 
5. – 6. ZŠ Zámoraví, ZŠ Litenčice 
7. – 8. ZŠ Holešov, ZŠ Hulín 
 
Fotogalerie
 
 

Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona kalendar

Akce školy

Přehled nejbližších akcí


Plenární zasedání SRPDŠ - 16:30

25. 6. 2024

Vydávání vysvědčení

28. 6. 2024

Všechny akce školy

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry