Základní škola
Slovan Kroměříž


„O hanácké koláč“

27. 6. 2024


V úterý 18. 6. se konal 29. ročník turnaje ve vybíjené „O hanácké koláč“ pro žáky třetích a čtvrtých tříd.

V kategorii třetích tříd soutěžila celkem čtyři družstva. Ve skupině se hrálo systémem každý s každým. Naši žáci vyhráli všechny tři zápasy a nikým neporaženi získali první místo.

Kategorie čtvrtých tříd se rozehrávala ve dvou skupinách. Tým z naší školy svoji skupinu vyhrál a v semifinálovém zápase nastoupil proti soupeři ze ZŠ Zámoraví. Vyhraný zápas nám zajistil účast ve finále, kde jsme se utkali se soupeřem ze ZŠ Sýpky. Našim borcům se zápas vydařil a vybojovali 1. místo.

Vítězství jsou pro nás o to víc cennější, protože jsme obhájili loňská prvenství a prodloužili několikaletou neporazitelnost! Na prázdniny odcházíme s radostí, že několik roků po sobě v této prestižní soutěži mezi kroměřížskými školami patříme k nejlepším!  

Sladkou odměnou byl pro každé družstvo velký koláč, který jsme s chutí snědli. Všem děkujeme za perfektní reprezentaci školy.

Školu reprezentovali:

          3. třída:
Fojt Tomáš, Jánská Nikola, Knebl Michael, Křenková Adéla, Lepšová Marie,  Luncar Miroslav, Macková Anna, Merenus Filip, Pavlíková Ema, Sova Antonín,  Vybíral Jakub, Zapletal Matyáš
          4. třída:
Davidová Tereza, Droščák Petr, Foltýn Vojtěch, Frajt Michal, Hanák Matěj, Krejbichová Anna, Kuchař Adam, Moravčík Matyáš, Pavelková Diana, Rezek Matouš, Rybenský Matouš, Sýkora Štěpán, Zavadil Mikuláš
 
 

Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2024 Všechna práva vyhrazena | administrace

Žákovská knížka


Schránka důvěry