Základní škola
Slovan Kroměříž


Návstěva družební školy v Nitře

7. 6. 2018

Nitra 2018

I v tomto školním roce pokračovala naše družba se slovenskou Základní školou Nábrežie Mládeže v Nitře. Tentokrát se na návštěvu k našim kamarádům vypravily třídy 6. D a 7. A. Po srdečném přivítání jsme se rozdělili na skupinky, každá skupina měla svého průvodce z řad slovenských žáků, a vydali jsme se na prohlídku školy. Potěšilo nás, že slovenská škola se té naší velmi podobá. Prohlédli jsme si třídy, sportovní areál a zhlédli zajímavý kulturně - sportovní program, který si pro nás slovenské děti připravily. Po výborném obědě následovala prohlídka historické Nitry, návštěva Nitranského hradu a muzea se zastávkou na skvělé balkánské zmrzlině.

Na Slovensku se nám velmi líbilo. Už se těšíme na další setkání.Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

icona jidelna

Jídelní lístek

Čtvrtek 18. 10.

icon-polevka Polévka: Hovězí s masovou rýží

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.1: Rýžový nákyp s ovocem

icon-hlavni-jidlo Hlavní jídlo č.2: Kuřeí steak, císařské brambory

icon-polevka Dietní polévka: Hovězí s masovou rýží /bez lepku/

icon-hlavni-jidlo Dietní jídlo: Vepřové medailonky, císařské brambory /bez lepku/

Celý jídelní lístek

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2018 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry