Základní škola
Slovan Kroměříž


Návštěva 4.B ve školní kuchyni

11. 2. 2019


NÁVŠTĚVA ŠKOLNÍ KUCHYNĚ

4. B ZŠ Slovan Kroměříž navštívila v rámci výuky o zdravé výživě školní kuchyni, kde paní kuchařky právě připravovaly pro celou školu vepřovou kýtu na žampionech a pizzu se sýrem. Paní vedoucí školní jídelny provedla žáky místy, kam běžně strávníci nemohou a hlavní kuchařka je zasvětila do tajů školní kuchyně. V bílých čepicích si žáci se zájmem prohlédli, jak kyne velké množství těsta na pizzu a jak se připravuje maso k obědu. Malá exkurze byla zpestřením toho, co nevidíme, když si v poledne jdeme pro oběd. My, žáci 4. B bychom tímto rádi poděkovali za možnost vidět něco nového.

Také bychom chtěli popřát všem našim spolužákům, ať nám všem každý den chutná. Paní kuchařky se o to snaží.

 

 


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry