Nauč se první pomoc - třída 3.C

6. 5. 2019

Naše třída 3.C odpověděla na nabídku OS ČČK Kroměříž na interaktivní program pro žáky základních škol „Nauč se první pomoc“. Cílem programu je naučit děti základům první pomoci takovým způsobem, aby i v tomto „mladém“ věku všemu porozuměly, protože z praxe víme, že jsou to právě děti, které překvapivě dokáží pomoci.

Školáci se naučili rozpoznat případy nouze, volat záchranáře a komunikovat s dispečerem, dále si prakticky vyzkoušeli obvazování trojcípým šátkem, nácvik stabilizované polohy a masáž srdce.

Na konci programu byly děti velmi spokojené, měly spoustu zážitků a také obdržely Certifikát o realizaci tohoto programu.

Třída 3.C a Mgr. Marta Šustková

Odkaz na fotogalerii zde.

Dopravní hřiště 4A

28. 5. 2019

Pasování prvňáčků na čtenáře - 1. B,D

29. 5. 2019