Nabídka pomoci při aktivaci přihlašování do Edookitu pro zákonné zástupce

15. 3. 2023

Vážení rodiče.

V úterý 14. 3. byla dokončena hromadná změna přihlašování žáků do školního informačního systému Edookit. Žákům byly nastaveny dva přihlašovací kódy, které slouží k přístupu do modulu žákovské knížky (pouze žákovského).

Žáci 4. až 9. ročníku hesla již používají v rámci hodin informatiky a je velmi důležité, aby si je pamatovali.

Rodiče žáků 1. až 3. ročníku obdrží kódy k žákovským účtům do Edookitu od třídních učitelů. V současné době se žáci již předchozím způsobem do žákovské knížky nepřihlásí.

Přihlašování do rodičovských účtů si musí zákonní zástupci aktivovat sami, pokud možno dle předchozích instrukcí. Od 12. 4. se již nebude možné přihlásit „starým způsobem“.

Nabídka pomoci při aktivaci pro zákonné zástupce.

Během „Dne otevřených dveří“, který se koná v sobotu 25. 3. 2023 od 9:00 do 12:00, je možné navštívit školu a ve „velké počítačové učebně“ si aktivaci a správné spárování účtu nastavit za dopomoci učitelů informatiky.

Z organizačních důvodů během "Dne otevřených dveří" žádáme rodiče, kteří zvažují pomoc při aktivaci účtu o vyplnění krátkého dotazníku (dvě otázky):

Dotazník

Poznámka:

Pro aktivaci a správné spárování je nutné mít aktivní e-mailový účet.