MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA, aneb sympatické dívky rozzářily chladné a deštivé pondělí.

7. 5. 2019

Dne 6. 5. 2019 se uskutečnil další ročník MISS ŠD. Velkého finále se zúčastnilo 18 krásných dívek, které byly vybrány dětmi z každého oddělení.

Soutěž krásy a talentu se skládala z nástupu a promenády, představení, volné disciplíny a společného tance.

Po pečlivém a spravedlivém sečtení všech bodů se ukázalo, že novou MISS pro rok 2019 se stala Nela J. Na druhém místě se umístila Hana P. a třetí místo obsadila Barbora P. Sympaťačkou a MISS publikum se stala Barbora H., kterou zvolily děti.

Rády bychom poděkovaly skvělé moderátorce, povzbuzujícímu publiku a dokonalé porotě z řad žáků 9. D. Velké díky patří i hostům ze ZUŠ v Kroměříži za předvedené taneční vystoupení a sólovému zpěvu žákyně 9.D.

Dopravní hřiště 4A

28. 5. 2019

Pasování prvňáčků na čtenáře - 1. B,D

29. 5. 2019