Základní škola
Slovan Kroměříž


MISS ŠKOLNÍ DRUŽINA, aneb sympatické dívky rozzářily chladné a deštivé pondělí.

7. 5. 2019


Dne 6. 5. 2019 se uskutečnil další ročník MISS ŠD. Velkého finále se zúčastnilo 18 krásných dívek, které byly vybrány dětmi z každého oddělení.

Soutěž krásy a talentu se skládala z nástupu a promenády, představení, volné disciplíny a společného tance.

Po pečlivém a spravedlivém sečtení všech bodů se ukázalo, že novou MISS pro rok 2019 se stala Nela J. Na druhém místě se umístila Hana P. a třetí místo obsadila Barbora P. Sympaťačkou a MISS publikum se stala Barbora H., kterou zvolily děti.

Rády bychom poděkovaly skvělé moderátorce, povzbuzujícímu publiku a dokonalé porotě z řad žáků 9. D. Velké díky patří i hostům ze ZUŠ v Kroměříži za předvedené taneční vystoupení a sólovému zpěvu žákyně 9.D.


Sdílet na Facebooku

Zpět na aktuality

573 502 244 - kancelář

573 502 266 - družina

573 502 261 - jídelna

zs@zsslovan.cz

First slide
© Copyright 2019 Všechna práva vyhrazena | administrace

Schránka důvěry